Tarpvalstybinio vandens keliu [nr 174]

By skrandis, 2012/04/28

Gyvenant Seinų gatvėj ir neprasiplaukti Seinos upėje – nuodėmė. Tad puikiam orui pasitaikius, Skomantui sėkmingai suorganizavus, visa smagi Savų šutvė susirinko Kapčiamiestyje. Šiame krašte mūsų šeštadienio ryte laukė minėta upė ir ypatingai smagus savaitgalis.
Plaukimas prasidėjo beveik Seinos upės viduriuke. Tikslas – Trijų sienų sankirta Mara – Baltarusijos, Lenkijos ir Lietuvos valstybinių sienų susikirtimo taškas.

Seina (lenk. Marycha, brus. Марыха) – upė šiaurės rytų Lenkijoje, Palenkės vaivadijoje ir Baltarusijoje; atkarpomis yra Lietuvos-Lenkijos ir Lietuvos-Baltarusijos gamtinė valstybinė siena. Ilgis 80,8 km, aukštupyje ji apie 10 km sudaro Lietuvos-Lenkijos, vėliau apie 10 km – Lietuvos-Baltarusijos valstybinės sienas.

Kairėje yra Lietuva, dešinėje – Lenkija.

Velniai rautų, juk išties ir dešinėje yra lietuviška žemė
Chebrą srovė neša smagiai :] Srovėje Baubas, Aliona, Sparnas, Skomis, Rasa, Dramblys, Aivaras, Jūratė, Tadas, Vinis ir mudu.

Baubas sprunka iš Lenkijos

Sustojimas, maudynės ir maistas. Lietuvos žemėje pavalgome, o Lenkijos…

Plaukimas baigėsi ant Lietuvos, Lenkijos ir Baltarusijos sienų sankryžos

Įsiamžinome pasieniuose, sėdom į busiką ir pasikratę dzūkiškais miško keliukais mes ir vėl atsiradome Kapčiamiestyje.
Čia, Niedos sodyboje, buvo daug gėrio. Maistas, pirtis, kubilas, maudynės ežere, krepšiukas, tinklinis, tinginiavimas, bendravimas, poilsis ir miegas….

Prie savų prisijungė ir Mantautas, ir svetingasis Arūnas

Aplinka džiugino akis – pavasaris jau čia su mumis

O dar ir bobausių pirmą kartą gyvenime gavome paragaut :].
Savaitgalis prabėgo, maudynių sezonas atidarytas neįtikėtinai anksti, energijos pasikaupta, istorijų naujų sukaupta, fotografijų padaryta. Laikas grįžti į realybę iš mažos mielos pasakėlės :]

What do you think?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.