Auto šou ant Ženevos [nr 273]

By skrandis, 2016/03/03

Simo pakalbintas, gal net ir šiek tiek įkalbintas, šiais metais prisidėjau prie jo chebros tradicinės kelionės į Geneva auto show 2016. Šiai kompanijai ši kelionė yra jau tradicinė, berods net septinta, tad grafikas, tradiciniai sustojimai ir visa kita yra aiškiai sustatyta ir numatyta. Man tereikėjo prisijungti ir mėgautis.Tad štai ir aš prisijungiau. Juolab kad pas mus ta proga svečiavosi broliuks Džabas ir buvo smagu su abiem broliais praleisti laiką bendrai.

Kelionė vyko tradiciškai nuo ankstyvo ryto [t.y. nuo maždaug 3:00 nakties], kai Gedas su savo bmw surinko visus pakeleivius [Simas, Andrius, Jonas ir aš su Džabu]. Kelionė netrumpa, apie 550 km į vieną pusę. Tad kad nenuobodžiaut, su keliais sustojimais, vienu pavalgymu ir reguliariu gurkšnojimu apie 10:30 pasiekėm ir Geneva auto show angarus. Chebrai viską puikiai žinant, gerai organizuotai ir jau patyrusiai šį žygį ne kartą, viskas vyko sklandžiai ir patogiai.

Ir štai paroda:

Paroda apžiūrėta per 2-3 valandas. Reikia paminėti, kad tokioje automobilių parodoje buvau pirmą kartą ir mane tenkino ir jos dydis, ir siūlomų automobilių pasirinkimas. Ar to užtektų antram kartui, jau abejoju. Nebent dėmesį nukreipčiau ne tiek į automobilius, kiek į labai dizaino detales, į lankytojus, pirkėjus ir pan. Bet šiam kartui viskas buvo labai gerai. Juolab kad apčiupinėjau išsamiau vieną automobilį, kuris domina ir konkrečiai mane.

Na o antroji kelionės dalis jau link namų. Tradiciškai judam link Šveicarijos miestuko Gruyeres, kuris labai mielas ir viduramžiškas. Čia pasimato silpnas Jono įdirbis ir pasiruošimas – žadėtas restoranas su ypatinguoju maistu uždarytas – rezervacija nepadaryta, maistas neparuoštas. Aišku, visai šalia veikė kitas maisto taškas ir mes mielai juo pasinaudojome – pavalgėme skaniai ir sočiai.Na o Jonui tenka prisiimti atsakomybę už šnekas ir nepateisintas viltis… :]

Nuo čia kelionė vyksta tiesiai namo, kurioje lėtai ir iškalbingai garuoja tradicinėje parduotuvėje užpirktas vynas. Iki vidurnakčio jau buvome namie. Čia šiek tiek maisto ir einame miegoti. Kelionė baigėsi. Buvo smagu ir faina prisijungti prie brolio kompanijos ir tradicijos. Dėkui jam už kvietimą.

One Comment

  1. brolis says:

    smagu, kad patiko.
    kitais metais pakartosime ;)

What do you think?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.