Naujas vaizdas į Saar upę [nr 304]

By skrandis, 2016/11/02

Tai, kas nepavyko vakar, šiandien įgyvendinta su kaupu – ne tik aplankėme naują taką medžių viršūnėmis ir apžvalgos bokštą šalia Saar upės kilpos [Baumwipfelphad Saarschleife], bet ir pasibuvome ramiai, jaukiai ir be minios. Vakar dieną tokia ramybė atrodė neįmanoma, todėl nukelti vizitą buvo tikrai teisingas sprendimas.

Medžio ir metalo takas, kuriame pagrindinis akcentas yra naujas apžvalgos bokštas, tęsiasi 1250 metrus. Take įrengti suoliukai, edukaciniai taškai ir pramoginiai atrakcionai vaikams [ir suvaikėjusiems suaugusiems]. Takas nuolat kyla ir yra 10-23 metrų aukštyje. Bokštas yra 42 metrų aukščio.
Tai jau antras garsus ir naujas apžvalgos bokštas Vokietijoje, iškilęs šiemet [kitas yra Bavarijoje ir giriasi esantis ilgiausiu taku medžių viršūnėse, nors prie Saar upės esantį taką lenkia vos 50 metrų… ].

Bokštas yra pusės rato formos – tarsi upės kilpos atspindys. Esant pačiame bokšte jo masyvumas nesijaučia, tačiau tikėtina, kad žiūrint iš gamtos pusės jis atrodo gan grubus svetimkūnis. Kaip ten bebūtų, takas tikrai patogus ir architektų pritaikytas ir neįgaliems, ir tėvams su vaikų vežimėliais.

Po pasivaikščiojimo dar šiek tiek pasilinksminome tuščioje vaikų aikštelėje, užsukome į netoliese esančią vyno parduotuvę ir tada patraukėme namo. Diena praleista jaukiai, ramiai ir gražiai.

What do you think?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.