Vyno keliais į Ženevą [nr 314]

By skrandis, 2017/03/15

Devintus metus iš eilės Simo šutvės organizuojamas išvykimas iki Ženevos automobilių parodos [jau 87-os] įvyko. Šis tradicinis įvykis susideda iš daugybės laiko automobilyje, tada kokių 3-4 valandų tarp automobilių ir tada dar atskiedžiamas litrais vyno ir gausiais plepalais.

Šį kartą į kelionę vykome penkiese – Andrius [šoperis], Simas, Jonas, Gedas ir aš. Planuose važiuojančių buvo daugiau, bet atstumas tarp Kauno ir Liuksemburgo atsijoja. Aš šioje kelionėje antrą kartą [pirmas kartas] ir, tikėtina, paskutinį. Įvykis smagus ir prablaškantis, bet nuo Kauno šis įvykis tampa ir prabanga.

Kelionė prasidėjo 3:15 nakties, todėl aušrą sutikome automobilyje. Iš rūko iškilusi saulė nuteikė labai maloniai – buvo akivaizdu, kad diena bus šilta ir šviesi.

Parodą pasiekėme vėliau nei planavome – keliose vietose buvo atsitrenkta į uždarytus kelius, todėl apvažiavimai gerokai pailgino kelionę. Be to, šalia parodų rūmų susidarė transporto kamštis – gausybė žmonių judėjo į parkingus, tada autobusais iki ekspo pastato. Žmonių neatrodė labai daugiau, bet visgi vėlavimo valanda daro savo ir mes patenkam į parodą sudėtingiau nei pernai.

Apie automobilius daug kalbėti nesinori. Manęs niekad nedomino geležis, galios ar kiti parametrai. Nedomina ar kainuoja milijonus, ar tūkstančius. Bet va kas tikrai įdomu, tai dizainas, detalės ir išorės bei vidaus išvaizdos sprendimai. Kažko TOKIO neradau, bet gražių dalykų buvo.

Parodą apibėgom, automobilius sužiūrėjom ir sufotkinom, laikas traukti atgal. Taip pat, kaip ir įprasta šiai automėgikų kompanijai – sustojant Gruyeres mietselyje. O pakeliui ištaikėm progą sustoti ir prie Ženevos ežero.

Ir štai mes Gruyeres. Čia yra tradiciniai saldumynų užpirkimai, tradicinis tradicinio maisto vartojimas ir tradiciniai pašnekesiai.

Dar apie 500 km ir pasiekiam namus. O tame tarpe daug plepalų, daug vyno ir daug visko…

 

What do you think?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.