Neįvykusios naktys Esche [nr 343]

By skrandis, 2019/05/06

Kelionė į Esch sur Alzette turėjo būti visai kitokia. Turėjau vykti su kolegomis, vykti į renginį Nuit de la Culture, organizuotis įvairius susitikimus. Tačiau balandžio 23 d. pasimirė Liuksemburgo hercogas Jean [98 metų] ir visi renginiai buvo atšaukti. O aš? O aš bilietus turėjau, iš savų susimokėjau, tad atsišaukti neplanavau. Sėdau ir nuskridau. Ir vis tiek kai kuriuos darbus nuveikiau. Aplankiau kolegas Kulturfabrike, aplankiau kolegas Esch2022, pamačiau Differdange hub’ą 1535°, susitikau su Serge Ecker ir patyrinėjau Esch’ą kitomis akimis.

Tuo pačiu aplankiau ir savo brolį Simą ir jo visą fainą šeimą [išskyrus Jurgą, kuri tuo metu buvo Kaune]. Kartu su Simu tradiciškai apsilankėme MUDAMe. Čia gal ir neypatinga, bet gan gera paroda iš gausios muziejaus kolekcijos.

Tiesą sakant, vizitas į Liuksemburgą nebuvo labai vykęs ir dėl sveikatos – išvaržos įtakota koja ir nuolatinis skausmas neleido labai mėgautis savo antraisiais namais. Bet sėdėti vietoje igi negalėjau, tad judėjome, dairėmės ir fiksavome.

Uckange U4 parkas gal ir ne pačiame gražume [žydėjimas kuklus, žaluma dar tokia nuosaiki, o oras apsiniaukęs ir neypatingas], bet pasibastyti visada tinkamas. Ir tokiu išliks, nes teritorija plečiasi ir nusimato naujos erdvės pasivaikščiojimui.

Dar šiek tiek Liuksemburgo ir…

…ir traukiu namo. Su šokiais tokiais nuotykiais Varšuvos oro uoste, papildomu pakeliavimu iš Vilniaus ir jaukiu įkritimu į savo lovą.

What do you think?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.