Mudu ‘niuveivas’

Pradedame naują mudviejų apžvalgaraščio etapą. Pasiduodame wordpresinei madai, atsisakome tradicinio rankų darbo, įsirėminame į kažkieno suprogramuotus wp rėmus ir skiriame savo dėmesį naujam niuveiviniam mudviejų tinklaraščiui.

Malonių fotografijų-tekstų jūsų akims ir smegenims :]

 

p.s. visos foto priklauso Skrandžiui ir Alwydai. Be leidimo naudoti ar nusišvilpti negalima. Gausit per nagus, po velnių!

4 Comments

 1. brolis says:

  Užskaitau labai naują veidą. Ir nepyk ant wp. Progresas yra reikalingas. Juk negyveni molinėje trobelėje su šiaudiniu stogu ;)

  • skrandis says:

   na ne, tegu eina visos tos modernybės velniop… viename neveikia viena, kitame – kita. trečiame veikia viskas, bet neskirta fotografijoms. žodž, žaidžia demokratiją, o gaunasi anarchija :]

 2. brolis says:

  free yra free. nieko čia nebepadarysi. pats wordpressas yra super, temų gamintojai yra grybai, kad nemoka prižiūrėti savo darbų. čia didžioji bėda ir slypi. na, bet vis tiek įveikei save ;] anarchija ar demokratija čia :]

  • skrandis says:

   o po to pist ir nauja mada, ir vėl viską iš naujo… icq, gmail pokalbiai, skype, facebook chat… pabaigos nesimato. imtų ir nuspręstų, kad tai yra gerai ir dirbam ties tuom. o čia velniava visiška.
   :]

What do you think?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.